Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

اجزای بدن انواع جانوران وحشی از منزل یک متخلف در ساوجبلاغ کشف شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۷
بدون نظر


۲۳ فروردین ۱۳۹۷

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): به دنبال کسب اطلاعاتی مبنی بر فعالیت های مجرمانه یک متخلف در ساوجبلاغ، نیروهای یگان محیط زیست این شهرستان به تحقیق در این رابطه پرداختند.

محمودی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ساوجبلاغ در این باره گفت: نیروهای یگان محیط زیست پس از کسب اطمینان از بروز تخلف موضوع را با مقام قضایی در میان گذاشتند.

یگان های حفاظت محیط زیست شهرستان ساوجبلاغ و استان البرز پس از اخذ حکم ورود به منزل و نیابت قضایی روز چهارشنبه ۲۲ فروردین ۹۷ همراه مامورین کلانتری ۱۶شهر جدید هشتگرد وارد منزل مظنون شده و به تفتیش این مکان پرداختند.

در بازرسی از این مکان یک عدد تاکسیدرمی رودک عسل خوار، دو جنین تشی، ۳ جنین خرگوش وحشی، یک عدد آگامیا، یک عدد جنین گورکن به همراه یک  مار پلنگی، یک تخته پوست و مقداری گوشت تشی و ۱۳ عدد فشنگ اسلحه شکاری کشف و ضبط گردید.

در این رابطه یک متهم پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به جرم به مراجع قضایی معرفی گردید.

بر اساس ماده ۱۰ قانون شکار و صید حمل، عرضه، صدور و فروش جانوران و حشی زنده یا کشته و یا اجزای آنها بدون کسب پروانه از سازمان محیط زیست جرم محسوب می شود و هرکس مرتکب اعمال فوق شود به حبس از یک ماه تا شش ماه و یا جزای نقدی تا سقف یک میلیون ریال محکوم خواهد شد.

۰
۰

  


منبع : دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایرانمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک