Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

کاوه مدنی معاون سازمان حفاظت محیط زیست به طرزی عجیب و ناگهانی از سمت خود کناره گیری کرد

۲۹ فروردین ۱۳۹۷
بدون نظر


۲۸ فروردین ۱۳۹۷

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): طی روزهای اخیر اخباری از استعفای کاوه مدنی معاون آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست و خروج وی از کشور در فضای مجازی منتشر شد.

اولین خبر را از استعفای مدنی، «محمود صادقی»  – نماینده مردم تهران در مجلس مطرح کرد. او روز دوشنبه ۲۷ فروردین در توییتی نوشت: « امروز از یک منبع موثق شنیدم ‎کاوه مدنی معاون سازمان حفاظت محیط زیست ایران را ترک کرده است. همسر او نیز که ممنوع‌الخروج شده بود با رفع ممنوع الخروجی کشور را ترک کرد. درس عبرتی برای نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور!»

هنوز هیچ مقام رسمی در سازمان حفاظت محیط زیست در تایید یا رد خبر استعفای کاوه مدنی اظهارنظری نکرده است.

البته کاوه مدنی در توئیتی تلویحا استعفا و خروج خود از کشور را تایید کرد.

موضوع استعفا و خروج ناگهانی کاوه مدنی از کشور، واکنش های متعددی را نیز به همراه داشته است.

برخی اعمال فشارهای مختلف ازجمله انتشار تصاویر شخصی کاوه مدنی در فضای مجازی را علت این تصمیم وی دانسته و در این رابطه مسئولان را برای فراری دادن نخبگان از کشور سرزنش می کنند. عده ای نیز استعفای نامتعارف کاوه مدنی را مشکوک و خروج ناگهانی وی از کشور را نوعی فرار از برخی اتهامات امنیتی تلقی نموده اند.

به نظر میرسد بهتر است پیش از هرگونه اظهار نظر نسنجیده و پیش داوری عجولانه در این رابطه منتظر بمانیم تا زوایای بیشتری از این ماجرا طی سنوات آینده روشن شود تا بتوان نتیجه گیری و قضاوت صحیح تری در این رابطه ارائه نمود.

۰

  


منبع : دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایرانمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک