Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

در جیمیل جدید ایمیل‌ها را بدون نصب افزونه مرورگر Snooze کنید

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
بدون نظر


جیمیل جدید هفته پیش راه‌اندازی شد و کاربران با ظاهری کاملا تازه و تغییر یافته روبرو هستند. هرچند که بعضی از کاربران در پیدا کردن مخاطبان خود با کمی مشکل مواجه شدند، اما در کل همه از این تغییر استقبال کردند. شاید یکی از دلایل اصلی این استقبال ویژگی‌های جدید و فوق‌العاده‌ای است که در سرویس جیمیل ارائه شده است. به‌عنوان مثال، دکمه Snooze دست روی قسمتی گذاشته که قبلا برای استفاده از آن نیاز به نصب افزونه برای مرورگر بود. این ویژگی به‌شما اجازه می‌دهد تا یکی از نامه‌ها را برای برای مدت زمان مشخصی از اینباکس خود حذف کنید و وقتی زمان مشخص شده به‌پایان رسید مجددا داخل صندوق پستی نمایان شود.

برای استفاده از این ویژگی مراحل زیر را دنبال کنید.

جیمیل جدید را فعال کنید

پیش از استفاده از این امکان باید جیمیل جدید را فعال کنید. روی چرخ دنده مربوط به تنظیمات که در گوشه بالا سمت راست قرار دارد کلیک کنید. سپس، گزینه “Try the new Gmail” را انتخاب کنید.

به همین راحتی وارد شدید.

کمی در محیط جدید جیمیل چرخ بزنید و سپس سراغ دکمه Snooze بروید.

نحوه استفاده از دکمه Snooze

ماوس روی هر ایمیلی که خواستید نگه دارید تا شاهد یک‌سری آیکون در سمت راست باشید.

آیکون ساعتی که در سمت راست می‌بینید همان دکمه Snooze است. روی آن کلیک کنید تا گزینه‌های بیشتری روی صفحه بیاید. هر کدام از پیشنهادات پیش‌فرض را که خواستید انتخاب کنید. اگر دنبال گزینه دقیق‌تری هستید روی “Pick Date & Time” کلیک کنید.

ایمیل موردنظر از صندوق پستی حذف می‌شود و هر زمان که شما خواستید دوباره برمی‌گردد.

ایمیل‌های Snooze شده را مشاهده کنید

اگر نمی‌دانید ایمیل‌ها را برای چه مدت Snooze کرده‌اید یا این‌که می‌خواهید یکی از ایمیل‌ها را زودتر از موعد برگردانید در پنل سمت چپ بر روی گروه “Snoozed” کلیک کنید.

می‌توانید ایمیل‌ها را بررسی کنید یا حتی به آن‌ها پاسخ دهید.


منبع : شبکهمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک