Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

چگونه نسخه بتای اندروید پی را دریافت کنید

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷
بدون نظر


آیا باید اندروید پی را نصب کنید؟

اگر خیلی کنجکاو هستید، دستگاه شما سازگاری دارد و اهل فناوری هستید، پس حتما آن‌را نصب کنید. می‌توانید با نصب این نسخه ویژگی‌های جدید آن‌را بررسی کنید و اگر احیانا از آن خوش‌تان نیامد یا احساس کردید که مشکلات زیادی دارد دوباره به سیستم‌عامل قبلی نصب شده برگردید.

قبل از شروع به‌نصب بهتر است اقدامات لازم برای بکاپ‌گیری از داده‌های خود را انجام دهید.

چگونه اندروید پی پابلیک بتا را نصب کنید

دانلود اندروید پی با استفاده از برنامه اندروید بتا کار دشواری نیست. هر دستگاهی که برای این برنامه انتخاب شده باشد می‌تواند به‌روزرسانی‌های OTA برای آخرین نسخه‌های سیستم‌عامل اندروید را دریافت کند.

۱- مرورگر را باز کنید و به‌آدرس g.co/androidbeta بروید.

۲- به‌قسمت دستگاه‌های واجد شرایط بروید و روی دکمه آبی رنگی که کنار گوشی شما قرار دارد کلیک کنید.

۳- شرایط گفته شده را بپذیرید و “Join Beta” را لمس کنید.

۴- زمانی‌که از شما پرسیده می‌شود که آیا دستگاه‌تان برای دریافت این نسخه انتخاب شده آن‌را تأیید کنید تا در اسرع وقت به‌روزرسانی OTA در دسترس قرار گیرد.

۵- ممکن است نوتیفیکیشن به‌روزرسانی OTA تا ۲۴ ساعت بعد به‌دست شما برسد (البته اگر پیش از این اندروید را به‌صورت دستی فلش کرده باشید هیچ وقت نوتیفیکیشنی دریافت نمی‌کنید). اگر نوتیفیکیشنی دریافت نکردید، بهتر است ارتباط اینترنت دستگاه را بررسی کنید یا برای مشاهده به‌روزرسانی‌های موجود به‌آدرس Settings -> About Phone -> System Updates بروید.

۶- زمانی‌که نوتیفیکیشن از راه رسید دانلود را لمس و سپس آن‌را نصب کنید.

۷- در پنجره بعد به‌شما گفته می‌شود که این بسته نسخه پیش‌نمایش اندروید را روی دستگاه‌تان نصب می‌کند. مطمئن شوید که به‌وای‌فای وصل هستید و سپس دانلود را لمس کنید.

۸- حالا می‌توانید نسخه بتای اندروید پابلیک را نصب کنید. برای تکمیل این فرآیند، دستوراتی که روی صفحه نمایش داده می‌شود را دنبال کنید.

چگونه اندروید پابلیک بتا را پاک کنید

پاک کردن اندروید بتا مانند شیوه نصب آن کار ساده‌ای است. به‌آدرس g.co/androidbeta بروید و روی گزینه “Opt out” که کنار مدل دستگاه‌تان قرار دارد کلیک کنید. البته، توجه داشته باشید که با این کار تمام اطلاعات روی گوشی پاک می‌شود.


منبع : شبکهمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک