Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

جرایم نقدی مواد ۱۰ الی ۱۳ قانون شکار و صید افزایش یافت

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
بدون نظر


۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): تصویبنامه مصوب جلسه مورخ ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ هیأت وزیران در خصوص اصلاح میزان جرایم مندرج در مواد ۱۰، ۱۱، ۱۲ و ۱۳ اصلاحی قانون شکار و صید مصوب ۱۳۷۵، در تاریخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ گردید.

بر اساس این مصوبه:

مجازات نقدی ماده ۱۰ قانون شکار و صید (از یکصدهزار تا یک‌ میلیون‌ ریال‌) به از سه میلیون تا پانزده میلیون ریال افزایش یافت.

مجازات نقدی ماده ۱۱ قانون شکار و صید (از یک‌ میلیون‌ و پانصدهزار ریال‌ تا سه‌میلیون ریال‌) به از بیست و دو میلیون و پانصد هزار ریال تا چهل و پنج میلیون ریال افزایش یافت.

مجازات نقدی ماده ۱۲ قانون شکار و صید (از یک‌ میلیون‌ و پانصدهزار ریال‌ تا هجده‌ میلیون‌ ریال‌) به از سی میلیون ریال تا پنجاه میلیون ریال افزایش یافت.

مجازات نقدی ماده ۱۳ قانون شکار و صید (از یک‌ میلیون‌ و هشتصد هزار ریال‌ تا بیست‌ میلیون‌ ریال‌) به از شصت میلیون ریال تا هشتادوپنج میلیون ریال افزایش یافت.

مجازات نقدی تبصره ۲ ماده ۱۳ قانون شکار و صید (از یک‌ میلیون‌ و هشتصد هزار تا بیست‌ میلیون‌ ریال‌) به از شصت میلیون ریال تا یکصدوبیست میلیون ریال افزایش یافت.

مجازات های نقدی تعیین شده در قانون شکار و صید در واقع مجازات کیفری جرایم مرتبط با شکار و صید می باشد.

مجازات حقوقی مرتبط با جرایم شکار و صید یا همان ضرر و زیان وارده به محیط زیست ناشی از شکار غیرمجاز جانوران وحشی جداگانه محاسبه و از متخلفین دریافت می شود.

۰
۰

  


منبع : دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایرانمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک