Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

باگ عجیب کشف شده در اندروید را پیش از آن‌که برطرف شود تجربه کنید

۱۴ خرداد ۱۳۹۷
بدون نظر


آیا هنوز هم برای این‌که متقاعد شوید فناوری به‌منظور شناخت دشمنان خود قبل از این‌که از طریق حق‌السکوت دنیا را تسخیر کنند، تمام حرکات شما را زیرنظر دارد مدرک بیشتری می‌خواهید؟

«ردیت» به‌تازگی خطایی را در اندروید کشف کرده که در هنگام جستجوی کاربر برای یافتن یک اصطلاح یا عبارت خاص، به‌ویژه “the 1975..com”، در جستجوی گوگل یا دستیار گوگل خودش را نشان می‌دهد. کاربران دیگرانی هم بوده‌اند که در هنگام جستجوی عباراتی مانند “Vizel viagens”، “Izela viagens” و “Zela viagens” با این مشکل روبرو شده‌اند.

با این‌که این خطا اولین بار روی گوشی پیکسل گزارش شده، اما کاربران سایر گوشی‌های اندرویدی مانند وان‌پلاس، سامسونگ، ال‌جی و هواوی هم چنین مسئله‌ای را تجربه کرده‌اند.

این خطای عجیب گوگل آن‌چنان هم دراماتیک نیست. اما وقتی به‌اخبار اخیر درباره این‌که شرکت‌های فناوری چگونه همه چیز را درباره شما می‌دانند فکر می‌کنیم (اگر مجموعه‌های Westworld و Black Mirror را دیده باشید مطمئنا از عاقبت نگران کننده و ترس‌آوری که درباره آینده این حجم از اطلاعات وجود دارد مطلع هستید) این مورد هنوز به‌آن درجه از حساسیت نرسیده است.

مطلب پیشنهادی

10 فیلم با موضوع هوش مصنوعی که حتما باید تماشا کنیم

دستیار گوگل با ویژگی هندز-فری که در آن طراحی شده قادر به‌شناسایی فرامین مربوط به نمایش پیام‌های قبلی یا فعلی است. به‌نظر می‌رسد که این حالت سقف مشکل کشف شده است.

به‌گفته سخنگوی شرکت گوگل، تلاش‌ها برای رفع مشکل “باگ شناسایی زبان” در حال انجام است. بعضی از اصطلاحات و عبارات خاص در این باگ به‌گونه‌ای تفسیر می‌شوند که پیام‌های متنی اخیر را نشان می‌دهند.

از طرف دیگر، به‌گفته گیزمودو، عبارت “the 1975..com” فراتر از اپ جستجوی گوگل رفته و در “دستیار گوگل” و “ویجت‌های گوگل” که از همان الگوریتم این موتور جستجو استفاده می‌کنند هم دیده شده است. با این وجود، این باگ تنها درصورتی رخ می‌دهد که تنظیم حریم شخصی مربوط به ارائه مجوز به‌‌دستیار گوگل برای دیدن پیام‌های متنی را غیرفعال کنید.

اگر دوست دارید خودتان این باگ را تجربه کنید سریع دست به‌کار شوید. چون به‌گفته سخنگوی گوگل: “وصله مربوط به این باگ به‌کار گرفته شده و تا چند روز آینده عرضه می‌شود.”


منبع : شبکهمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک