Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

چگونه تاریخچه گشت‌وگذار آنلاین روی دستگاه اندرویدی را پاک کنید

۱۳ تیر ۱۳۹۷
بدون نظر


اگر برای کادوی تولد همسر خود از فروشگاه‌های آنلاین استفاده کرده‌اید، اگر فیلمی تماشا کرده‌اید که دوست ندارید فرزندتان آن‌را ببیند، یا روی یک گوشی یا تبلت اندرویدی مشترک سئوالی پرسیده‌اید که در حالت عادی و در هنگام برخورد با انسان‌های دیگر از پرسیدن آن‌ها شرم دارید، بهتر است بدانید که هر کسی به این دستگاه دسترسی داشته باشد می‌تواند متوجه شود که دنبال چه چیزهایی بوده‌اید. حالا فرض کنید که این اطلاعات دست شخصی بیافتد که قصد سوءاستفاده از آن را داشته باشد. آن‌وقت چه اتفاقی می‌افتد؟

با این‌که بعضی از تولیدکنندگان ابزار مخصوص خودشان را برای گشت‌وگذار آنلاین کاربران روی دستگاه‌های خود نصب می‌کنند، اما مرورگری که روی بیشتر دستگاه‌های اندرویدی استفاده می‌شود گوگل کروم است. فرآیند پاک کردن تاریخچه کارهایی که کرده‌اید در بیشتر ابزارها شباهت زیادی با پاک کردن تاریخچه گوگل کروم دارد. در زیر با این روش آشنا می‌شوید.

چگونه تاریخچه گشت‌وگذار آنلاین‌تان را روی گوشی یا تبلت اندرویدی خود پاک کنید

۱- گوگل کروم را راه‌اندازی کنید.

۲- آیکون سه نقطه‌ای که در گوشه بالا سمت راست صفحه وجود دارد را لمس کنید.

۳- Settings را انتخاب کنید.

۴- Privacy را انتخاب کنید.

۵- به‌پایین لیست بروید و “Clear browsing data” را انتخاب کنید.

۶- احتمالا مشاهده می‌کنید که هر سه گزینه موجود در این لیست به‌صورت پیش‌فرض انتخاب شده‌اند. اما مجددا چک کنید تا مطمئن شوید که “Browsing History” انتخاب شده باشد.

۷- در کنار محدوده زمانی و روی منوی کشویی آن کلیک کنید و بازه زمانی موردنظرتان مانند All time یا گزینه‌های یک ساعت پیش، یک روز پیش، یک هفته پیش یا یک ماه پیش را انتخاب کنید.

۸- Clear data را لمس کنید.

به‌همین راحتی تمام اطلاعات پاک می‌شود تا خیال‌تان آسوده شود.


منبع : شبکهمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک