Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

با تعیین گذرواژه وب‌گردی خصوصی‌تان را ایمن‌تر از همیشه کنید

۲۰ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر


حتما برای وب‌گردی در اینترنت، مراجعه به وبسایت‌ها و سایر پورتال‌ها به‌منظور اهداف کسب‌وکار یا اهداف شخصی خودتان از مرورگرها استفاده می‌کنید. و بزرگ‌ترین چیزی که می‌توانید آرزوی داشتن‌اش را بکنید آن است که کسی متوجه نشود شما چه چیزهایی را در اینترنت جستجو کرده‌اید. حالت وب‌گردی خصوصی در خیلی از مرورگرهای مهم و معتبر گزینه‌ای است که در اختیار کاربران قرار دارد اما داده‌های مربوط به تاریخچه ذخیره نمی‌شود.

ممکن است شما بخواهید اطلاعات مربوط به تاریخچه وب‌گردی، بوکمارک‌ها و لینک‌های مختلف را ذخیره کنید. در عین حال حتما می‌خواهید که امنیت‌تان حفظ شود. این کار تنها از طریق رمزنگاری گذروازه مرورگر روی دستگاه‌تان امکان‌پذیر است. البته اگر از دستگاه اندرویدی استفاده می‌کنید. در این مطلب روش ساده و آسانی به‌شما ارائه می‌شود که می‌توانید با انتخاب یک گذرواژه وب‌گردی خصوصی خود را از دسترس دیگران در امان نگه دارید. 

مراحل تعیین گذرواژه برای اندروید برای ایمن کردن وب‌گردی خصوصی

۱- در ابتدا مرورگر اینترنت سامسونگ را روی دستگاه اندرویدی خود دانلود و نصب کنید. اگر در حال حاضر این مرورگر را نصب دارید مطمئن شوید که آخرین نسخه آن باشد زیرا قابلیت رمزنگاری مرورگر تنها در آخرین نسخه آن در دسترس است.

۲- بعد از نصب آن‌را اجرا کنید. وقتی مرورگر روی دستگاه باز می‌شود هوم اسکرین به‌شما نشان داده می‌شود. در این قسمت منوی سه نقطه را انتخاب کنید. لیستی از گزینه‌ها روی صفحه ظاهر می‌شود.

۳- روی گزینه Settings ضربه بزنید تا وارد صفحه تنظیمات مرورگر شوید. در این بخش می‌توانید تمام تنظیمات موردنظرتان را اعمال کنید.

۴- گزینه Privacy را از داخل صفحه تنظیمات انتخاب کنید. صفحه دیگری به‌شما نشان داده می‌شود.

۵- در این صفحه گزینه‌ای با نام Secret Mode Security وجود دارد که با کلیک بر روی آن می‌توانید سوییچ Password Protecting of the Browser را فعال کنید. گذرواژه موردنظرتان را تعیین و آن‌را ذخیره کنید.

۶- از این مرحله به‌بعد می‌توانید هنگام وب‌گردی مود محرمانه را فعال کنید و با وارد کردن گذرواژه از وب‌گردی خود لذت ببرید. 


منبع : شبکهمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک