Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

عاملین کشتار یک کفتار در راز و جرگلان شناسایی و دستگیر شدند

۲۸ مرداد ۱۳۹۷
بدون نظر


۲۷ مرداد ۱۳۹۷

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران (iew): چندی قبل تصویری از کشتار یک کفتار در اختیار یگان محیط زیست شهرستان راز و جرگلان قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی، با هماهنگی مقام قضایی و همکاری مامورین مرزبانی، تحقیقات نیروهای یگان محیط زیست در این رابطه آغاز شده و محیط بانان بعد از گذشت دو هفته سه نفر را در این رابطه شناسایی نمودند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان راز و جرگلان مامورین در این باره گفت: با حکم قضایی وارد خانه مظنونین در یکی از روستاها شده و آتها را به همراه دو اسلحه تک لول و دو لول دستگیر نمودند.

باقر مرادیان اظهار داشت: متهمین پس از تشکیل پرونده جهت رسیدگی به جرم به مراجع قضایی معرفی گردیدند.

بر اساس آخرین نرخ بهای جانوران وحشی به لحاظ مطالبه ضرر و زیان وارده به محیط زیست، جریمه قابل پرداخت از بابت صید و شکار غیرمجاز هر یک کفتار معادل چهل میلیون ریال تعیین شده است که متهمین می بایست این مبلغ را به حساب دولت واریز نمایند.

همچنین متهمین در دادگاه به جرم شکار غیرمجاز جانوران وحشی محاکمه شده و بر اساس ماده ۱۲ قانون شکار و صید به حبس از سه ماه تا سه سال و یا بر اساس مصوبه جدید هیات دولت به جزای نقدی از سی میلیون ریال تا پنجاه میلیون ریال محکوم خواهند شد.

۰

  


منبع : دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایرانمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک