Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

هواوی از یک کارت ذخیره سازی جدید به نام NM card رونمایی کرد

۲۶ مهر ۱۳۹۷
بدون نظر


ابزار ذخیره سازی جدید هواوی در واقع شکل و اندازه‌ای همانند یک nano SIM دارد و به این ترتیب می‌توان از آن در محل نصب سیم کارت دوم یک Mate 20 استفاده کرد.

کارت NM چگونه کار می‌کند؟

هنوز نمونه عملی برای آزمایش این ابداع جدید شرکت هواوی ارائه نشده است، اما بر اساس اعلام همایش لندن هواوی که در ۱۶ اکتبر برگذار شد، کارت NM ساخته شده توسط هواوی ۴۵ درصد کوچکتر از کارت microSD رایج است.

کارت‌های microSD چیزی نزدیک به ۱۵ سال است که در دسترس ما است و کارت NM یک محصول کاملا جدید است. این کارت ظرفیت ذخیره سازی مشابه با microSD را ارائه می‌کند و می‌تواند جایگزین آن شود.

سینی دو سیم کارته Mate 20 می‌تواند یا از دو nano SIM استفاده کند و یا یکی از این جایگاه‌ها را به کارت NM اختصاص دهد. به این ترتیب تلفن نیز آن را درست شبیه به یک microSD به عنوان یک ابزار ذخیره سازی خارجی شناسایی می‌کند.

کارت‌های NM چه ظرفیتی خواهند داشت؟

هنوز اطلاعات دقیقی در این زمینه در دسترس نیست، اما در زمان معرفی آن ما شاهد یک کارت NM با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت بودیم. هنوز مشخص نیست که آیا اندازه‌های بزرگتری نیز در آینده برای این محصول تولید خواهد شد یا خیر.

این محصول چه زمانی برای فروش عرضه خواهد شد؟

در این مورد نیز هنوز اطلاعات دقیقی وجود ندارد. این احتمال وجود دارد که شرکت‌های دیگر عرضه کننده کارت‌های ذخیره سازی نیز اقدام به فروش این محصول بکنند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد این کارت تنها با تلفن‌های Huawei Mate 20 و Mate 20 Pro سازگار باشد و به همین دلیل شاید تا فراگير شدن آن به مدت زمان بیشتری نیاز باشد.


منبع : شبکه



مهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک