Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

از کجا بفهمیم که کدام یک از مخاطبان‌مان از پروفایلی که در واتس‌اپ داریم بازدید کرده‌اند

۲۳ آبان ۱۳۹۷
بدون نظر


روش انجام این کار بسیار ساده است. تنها چیزی که به‌آن احتیاج دارید یک اپلیکیشن است که به‌شما کمک می‌کند تا بفهمید چه کسانی پروفایلی که در واتس‌اپ دارید را نگاه کرده‌اند.

از اپلیکیشن WhatsApp- Who Viewed Me استفاده کنید

مرحله ۱- در ابتدا اپلیکیشن WhatsApp- Who Viewed Me را دانلود و روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید. توجه داشته باشید که در هنگام نصب این برنامه مجبور هستید بازار ۱mobile را روی دستگاه‌تان نصب کنید. اگر حاضر به‌نصب این برنامه نباشید نمی‌توانید بیشتر از این پیش بروید و قادر به‌استفاده از اپلیکیشن موردنظر نخواهید بود.

مرحله ۲- بعد از نصب، روی آیکون آن که روی صفحه هوم قرار دارد تقه بزنید. چند ثانیه صبر کنید. چون اپلیکیشن ابتدا تمام مخاطبانی که روی دستگاه دارید را اسکن می‌کند. زیرا باید متوجه شد که کدام یک از این مخاطبان به‌سراغ پروفایل شما رفته‌اند.

مرحله ۳- بعد از یک اسکن سریع، لیستی از تمام مخاطبانی که از پروفایل شما در طول ۲۴ ساعت گذشته بازدید کرده‌اند نمایش داده می‌شود. البته از آن‌جایی که این برنامه هنوز به‌طور کامل تأیید نشده ممکن است با مشکلات کوچکی مواجه شوید.

توجه داشته باشید که این روش فقط برای اندرویدهای نسخه ۲٫۳ به‌بالا کار می‌کند.

از اپلیکیشن WhatsApp Viewer استفاده کنید

یکی دیگر از اپ‌های جالب و کارآمدی که برای آگاهی از مخاطبانی که از پروفایل شما در واتس‌اپ دیدن کرده‌اند طراحی شده WhatsApp Viewer است. 

مرحله ۱- در آغاز، اپ را دانلود و روی دستگاه اندرویدی نصب کنید.

مرحله ۲- بعد از نصب تمام مجوزهایی که اپلیکیشن از شما درخواست می‌کند را تأیید کنید.

مرحله ۳- بعد از اجازه دسترسی برنامه به مخاطبان، اپلیکیشن لیستی از تمام مخاطبانی که در طی ۲۴ ساعت گذشته پروفایل شما را دیده‌اند نشان می‌دهد.

مرحله ۴- برای دیدن لیست مذکور باید به اپ امتیاز دهید.

و تمام! به‌همین سادگی متوجه می‌شوید که چه کسانی پروفایل شما را دیده‌اند.


منبع : شبکهمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک