Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

دانلود آهنگ مهراب به نام قسم بخور

۲ دی ۱۳۹۷
بدون نظر

جالب هست که با وجود بسیاری مزایا دات نت دولوپر ها اکثرا ذهنیت رو دارند که تکنولوژی های مایکروسافت بی کیفیت هستن که متاثر از جو کامیونیتی و سوشیال مدیاست.

دات نت توانمندی‌های وسیع و عمیقی داره اما چون گاها اون قدیما از سطحی ترین و دم دستی ترین روشها برای توسعه استفاده شده خیلی اون روی سکه ی باکیفیت شناخته نشده. خود من هم درگیر این مسئله بودم و با دلزدگی می‌خواستم سوییچ کنم رو چیزهای دیگه و دغدغه ی رها کردن وسط راه و شروع از اول رو داشتم. اما سالهای اخیر c# داره میاد بالا توی رنکینگ ها.

از طرفی سالهای اخیر مایکروسافت کاملا به روزتر شده، مثلاً با اوپن سورس شدنش، ارایه تکنولوژی .net Core که علاوه بر قابلیت های cross platform استاندارد های برنامه نویسی مثل depency injection و repository pattern داخلش و ابزارهای TDD و کانتینر ها مثل docker در nugget package در دسترس هست که قطعا باعث میشه نسل بعدی کدها کیفیت بسیار بالاتری داشته باشند. شما یک بررسی رو ی تغییرات دات نت داشته باشید متوجه میشید. اگه صرفا نگران به روز بودن و بازار کار هستید از تکنولوژی های قدیمی دوری کنید و بیاین سمت tech های جدیدتر.

به نظر شخصی از نکات جالب آپدیت دات نت قدیمی به دات نت core ارایه به روزرسانی‌ها با کمترین تداخل در syntax قدیمی بود یعنی شما دانش‌ت رو با آپدیت شدن از دست نمیدی. چیزی که مثلاً در آپدیت های تکنولوژی های دیگه کمتر دیدم (مثل تفاوت نسخه های angular)

 

دانلود آهنگ مهراب به نام قسم بخورمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک