Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

مراحل به صدر رسیدن وبسایت و گرفتن ورودی زیاد از گوگل

۲۱ مرداد ۱۳۹۸
بدون نظر


در دهه اخیر درخواست صعود وبسایت ها به نتایج اولیه گوگل آنقدر افزایش پیدا کرد که علمی به عنوان علم سئو به وجود آمد‌. اما سوال اینجاست که چه چیزهایی در سئو مهم هستند‌؟ مهم‌ترین معیارهای سئو چیست‌؟ و از همه مهم‌تر گوگل بر چه اساسی وبسایت‌های برتر را جدا می‌کند و به آن‌ها ورودی می‌دهد‌؟

اگر بخواهیم تمام این معیارها را برای شما بگوییم پس لازم است چند جلد کتاب را برایتان تایپ کنیم اما در بیان کلی گوگل همیشه در صدد آن است که بهترین سایت را به کاربران معرفی نماید‌. یکی از معیارهایی که گوگل به شدت بر روی آن اصرار دارد برسی رفتار کاربر و رتبه بندی وبسایت‌ها بر اساس رفتار کاربران آن وبسایت‌ است‌.  به‌عنوان مثال فرض کنید سایتی با ظاهر و دسترسی بسیار بد در نتایج گوگل بالا می‌آید و از گوگل ورودی هم می‌گیرد‌، حال اگر کاربر پس از ورود به این سایت به سرعت از آن خارج شود گوگل این را می‌فهمد که این وبسایت مورد توجه کاربر قرار نگرفته و از آن خارج شده است‌. قطعا گوگل این سایت را به رتبه‌های پایین‌تر می‌برد .

این را هم بگوییم که اگر سایتی از طرف گوگل هیچ بازدید کننده‌ای نداشته باشد پس هیچگاه نمی‌تواند تحت این آنالیز قرار گیرد‌، البته گوگل دسترسی کامل به کاربران گوگل کروم و دایرکت ویزیت‌های آن‌ها دارد و این بازدیدها را هم ملاک رتبه بندی قرار می‌دهد‌.

حال فرض کنید که ما بتوانیم ورودی‌های گوگل را به طور کامل شبیه‌سازی کنیم به شکلی که هم از طریق صفحه جستجو گوگل وارد سایت شوند و هم رفتار بسیار عالی داشته باشند‌. به نظر شما چه اتفاقی می‌افتد‌؟

بله گوگل ربات‌های ما را به عنوان یک کاربر واقعی شناسایی می‌کند و دقیقا همان تاثیر را روی رتبه‌بندی سایت ما می‌گذارد . البته شبیه سازی این بازدید‌ها به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست و معیارهای بسیار زیادی دارد‌، جالب‌تر اینکه این معیار‌ها برای هر کشور و هر منطقه متفاوت از کشور و منطقه دیگر است‌. خوشبخانه در ایران هم وبسایت‌هایی به‌وجود آمده‌اند که این خدمات را ارائه می‌دهند که از جمله بهترین آن‌ها را بازدیدیار است. با خرید ورودی گوگل بازدیدیار بسیاری از معیارهای طبیعی بودن بازدید چه در سرچ گوگل و چه در دایرکت ویزیت برای شما به ارمغان می‌آید . جالب است بدانید تمامی ورودی‌هایی که از این سایت می‌گیرید در google webmaster tools    و   google analytics   به ثبت می‌رسد و می‌توانید کنترل بسیار عالی روی آن‌ها داشته باشید‌. در کل تجربه ما با این سایت بسیار خوب بوده است و خواستیم در انتها این مقاله آن را به شما هم معرفی نمایم‌.

نکته پایانی اینکه ما به هیچ وجه ربات‌هایی مانند ipts   را تایید نمکنیم زیرا که رفتار این ربات‌ها در سایت به شدت فیک است و بعد از مدتی کاملا لو می‌رود.


منبع : شبکهمهراب دانلود آهنگ های تولدت مبارک